Okresní přebor mužů
13.08.2016 17:00 TJ Liaz Vehlovice:  SK VOJKOVICE
20.08.2016 17:00 SK VOJKOVICE : Horní Beřkovice
28.08.2016 17:00 PŠOVKA MĚLNÍK B : SK VOJKOVICE
03.09.2016 17:00 Sokol Libiš B : SK VOJKOVICE
10.09.2016 17:00 SK VOJKOVICE  : SK Labský Kostelec
17.09.2016 17:00 TJ Řepín  : SK VOJKOVICE
24.09.2016 16:30 SK VOJKOVICE : So. Dolní Beřkovice
02.10.2016 16:30 FK Vysoká  : SK VOJKOVICE
08.10.2016 16:00 SK VOJKOVICE:  AFK Veltrusy
15.10.2016 10:45 AFK Hořín  : SK VOJKOVICE
22.10.2016 15:30 SK VOJKOVICE : SK Mšeno
30.10.2016 14:30 Viktoria Všestudy : SK VOJKOVICE
05.11.2016 14:00 SK VOJKOVICE  : Horní Počaply
12.11.2016 14:00 Merkuria Lobkovice : SK VOJKOVICE
19.11.2016 13:30 SK VOJKOVICE : Sokol Obříství

IV. třída mužů - skupina B
28.08.2016 14:00 Sokol Ledčice : SK Vojkovice B
11.09.2016 17:00 SK Vojkovice B: Sokol Dolany B
17.09.2016 17:00 SK Úžice  : SK Vojkovice B
25.09.2016 16:30 SK Vojkovice B: AFK ELETIS Lužec B
02.10.2016 16:30 Sokol Hostín  : SK Vojkovice B
09.10.2016 16:00 SK Vojkovice B : Vltavan Chvatěruby
15.10.2016 16:00 FC Postřižín  : SK Vojkovice B
23.10.2016 15:30 SK Vojkovice B : SK Spomyšl
29.10.2016 14:30 AFK Vraňany : SK Vojkovice B
06.11.2016 14:00 SK Vojkovice B: Sokol Nová Ves
13.11.2016 14:00 Sokol Všetaty B: SK Vojkovice B
20.11.2016 13:30 SK Vojkovice B : FK Kralupy 1901 B

Minipřípravka (r.n. 2010 a mladší)
03.09.2016 10:00 Sokol Tišice : SK VOJKOVICE
10.09.2016 11:30 SK VOJKOVICE  : Sokol Libiš
17.09.2016 10:00 Neratovice-Byškovice : SK VOJKOVICE
24.09.2016 11:00 SK VOJKOVICE :FK PŠOVKA Mělník
28.09.2016 10:00 FC Mělník:SK VOJKOVICE
01.10.2016 10:30 STM Čečelice/Byšice:SK VOJKOVICE
05.10.2016 16:30 SK VOJKOVICE : Čechie Kralupy
08.10.2016 10:30 SK VOJKOVICE : FC Postřižín
16.10.2016 09:00 FK Kralupy 1901  : SK VOJKOVICE
22.10.2016 10:00 SK VOJKOVICE : Roudnice nad Labem
30.10.2016 11:00 Dynamo Nelahozeves  : SK VOJKOVICE

Mladší přípravka (r.n. 2008 a mladší)
04.09.2016 09:45 FC Postřižín : SK VOJKOVICE
10.09.2016 13:00 SK VOJKOVICE : Neratovice-Byškov. B
18.09.2016 10:30 Vlt. Chvatěruby  : SK VOJKOVICE
24.09.2016 12:30 SK VOJKOVICE  : AFK ELETIS LUŽEC
01.10.2016 10:00 Čechie Kralupy A  : SK VOJKOVICE
08.10.2016 12:00 SK VOJKOVICE  : FK Kralupy 1901
16.10.2016 11:00 AFK Veltrusy  : SK VOJKOVICE
22.10.2016 11:30 SK VOJKOVICE  : Sokol Dolany
30.10.2016 10:00 Dynamo Nelahozeves  : SK VOJKOVICE

Starší přípravka (r.n. 2006 a mladší)
04.09.2016 11:00 FC Postřižín : SK VOJKOVICE
10.09.2016 14:00 SK VOJKOVICE  : Sokol Libiš B
17.09.2016 11:00 Vltavan Chvatěruby  : SK VOJKOVICE
24.09.2016 13:30 SK VOJKOVICE : AFK ELETIS LUŽEC
01.10.2016 10:30 Čechie Kralupy A  : SK VOJKOVICE
08.10.2016 13:00 SK VOJKOVICE  : FK Kralupy 1901
16.10.2016 10:00 AFK Veltrusy  : SK VOJKOVICE
22.10.2016 12:30 SK VOJKOVICE  : Sokol Ledčice
30.10.2016 11:00 Dynamo Nelahozeves  : SK VOJKOVICE

Mladší žáci (r.n. 2004 a mladší)
04.09.2016 13:30 FK PŠOVKA Mělník B : SK VOJKOVICE
18.09.2016 10:00 Dolní Beřkovice  : SK VOJKOVICE
24.09.2016 14:30 SK VOJKOVICE : STM BOTAFOGO/Hořín
01.10.2016 14:30 STM Liběchov/Vehlovice  : SK VOJKOVICE
08.10.2016 14:00 SK VOJKOVICE  : FK Kralupy 1901
15.10.2016 14:00 AFK Vraňany  : SK VOJKOVICE
22.10.2016 13:30 SK VOJKOVICE  : Horní Počaply
29.10.2016 15:00 Čechie Kralupy :  SK VOJKOVICE
Rozpis utkání - podzim 2016